Rezerwuj
Rezerwuj online Przyjazd
27 lis 2020
Wyjazd
28 lis 2020
Rezerwuj

Gwarantowany sukces

Państwa przedsięwzięcia

Jako doświadczony partner biznesowy zespół Royal Park Hotel & Spa *** z największa starannością zorganizuje niemal każde wydarzenie firmowe. Biznesowy charakter hotelu tworzy idealne warunki do realizacji przedsięwzięć o różnej specyfice. Hotel zapewnia kompleksową obsługę doradczo-organizacyjną oraz dedykowanego opiekuna projektu. Spośród szerokiej gamy pakietów konferencyjnych i pobytowych wykwalifikowany doradca pomoże w wyborze najkorzystniejszego wariantu lub przygotuje ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Royalpark-notes.jpg
Royalpark-pokojbiznes.jpg

Konferencje nad morzem

w Mielnie

Do mocnych stron współpracy nasi partnerzy najczęściej zaliczają:

  • rzetelność organizacyjną,
  • doświadczoną i zawsze uśmiechniętą kadrę,
  • profesjonalne wyposażenie sal konferencyjnych,
  • pomoc oraz opiekę kompetentnego zespołu hotelowego,
  • własną bazę gastronomiczną oraz smaczną kuchnię,
  • organizację czasu wolnego podczas pobytu szkoleniowego

 

"

Dobry Hotel

Mój pobyt w hotelu miał charakter służbowy. Czas w jakim go odwiedziłem nie był najlepszy na wizyty nad morzem (październik). Mimo to czułem się tutaj bardzo dobrze. Miła atmosfera, pomocna obsługa, niskie ceny i dobre jedzenie powoduję, że chętnie tu wrócę o każdej porze roku. Pokoje czyste, dobrze wyposażone. 10 km do Koszalina powoduje, że to świetna alternatywa dla wielkomiejskich hoteli - Polecam.

Napisz do nas

* Pola obowiązkowe

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij