Rezerwuj
Rezerwuj online Przyjazd
28 lis 2020
Wyjazd
29 lis 2020
Rezerwuj

Hotel Koszalin

Podróżując do Koszalina wybierz Royal Park Hotel & SPA nad morzem

Koszalin (motto miasta: Koszalin Pełnia Życia) – to 110 tysięczne miasto na prawach powiatu w północno - zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim. Drugie co do wielkości miasto na Pomorzu Zachodnim. Położone na Pobrzeżu Koszalińskim, nad rzeką Dzierżęcinką, nad jeziorami: Jamno i Lubiatowo. Siedziba powiatu koszalińskiego, sądu okręgowego, wydziału zamiejscowego urzędu marszałkowskiego oraz także delegatury urzędu wojewódzkiego.

Miasto jest ważnym ośrodkiem biznesowym (prężnie rozwijana jest mi. Specjalna Strefa Ekonomiczna - SSE podstrefa Koszalin), a także kulturalnym w regionie, w którym znajdują się liczne teatry, kina, filharmonia, amfiteatr oraz liczne muzea. Jest również siedzibą lokalnych mediów.

Koszalin stanowi węzeł komunikacji pasażerskiej, gdzie znajduje się dworzec autobusowy i kolejowy. Przez miasto prowadzą dwie drogi krajowe: nr 6 i nr 11, wszystko to sprawia, że hotele w Koszalinie są często szukane przez osoby podróżujące biznesowo (sprawdź naszą ofertę dla klientów podróżójących biznesowo), lub będące w Koszalinie "przejazdem".

Obszar miasta sięga aż południowego brzegu nadmorskiego jeziora Jamno (w okresie letnim pomiędzy Koszalinem a Mielnem pływa tramwaj wodny "Koszałek"), w trakcie budowy jest także przeprawa morska pomiędzy jeziorem Jamno, a morzem Bałtyckim, dzięki czemu miasto uzyska bezpośredni dostęp do morza.

 

plaza_Mielno.jpg

Blisko Bałtyku

przyjedź do Koszalina - mieszkaj nad morzem

Centrum Koszalina znajduje się zaledwie ok. 11 km od plaż Morza Bałtyckiego, z tego też powodu Mielno uznawane jest jako baza hotelowa dla Koszalina.

Wygodna komunikacja - mała odległość Mielna od Koszalina (dojazd samochodem do centrum Koszalina trwa ok. 15 min.) sprawia, że osoby podróżujące biznesowo, szukające hotelu w Koszalinie bardzo często wybierają ofertę Royal Park Hotel & SPA *** szukając w internecie frazy "hotel Koszalin".

Dla osób podróżujących biznesowo np. przedstawicieli handlowych, przewidujemy atrakcyjne promocje i dedykowane oferty specjalne. Wybierając się w podróż do Koszalina, sprawdź koniecznie jakie atrakcje znajdują się w okolicy naszego hotelu.

Kilka ciekawych propozycji znajdziesz na naszej stronie internetowej, natomiast w recepcji Royal Park Hotel & SPA znajdziesz bezpłatny przewodnik turystyczny (wersja PL, EN, DE) oraz kalendarz imprez i mapy Koszalina oraz okolic.

Zapraszamy serdecznie.

Zapraszamy

do nadmorskiego hotelu SPA
Zobacz wszystkie
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij