Rezerwuj
Rezerwuj online Przyjazd
24 sty 2021
Wyjazd
25 sty 2021
Rezerwuj

Wzorowa organizacja

Kluczem do organizacji prestiżowych wydarzeń

Nadmorskie Centrum Konferencyjne Royal Park Hotel & SPA ***  w Mielnie (woj. Zachodniopomorskie) umożliwia organizację szkoleń, kursów, warsztatów, konferencji, pokazów oraz spotkań biznesowych przez cały rok. Przestronne, ekskluzywne wnętrza tworzą idealne warunki szkoleniowe, a wieloletnie doświadczenie organizacyjne oraz prestiż hotelu pozwalają na realizację przedsięwzięć na najwyższym poziomie. 
 
Centrum Konferencyjne posiada w ofercie różne rodzaje serwisów kawowych jednorazowych oraz całodziennych, które zaspokoją pragnienie podczas przerwy w konferencji i dodadzą energii do dalszej pracy.

Wyposażenie sal

Projektory i ekrany Nagłośnienie i mikrofony Klimatyzacja Internet WiFi Flipchart Zaciemnienie sali Pointery multimedialne Mównica Modułowe ściany Wentylacja mechaniczna
Sala Biznes

Ekskluzywna sala o luksusowych wnętrzach i profesjonalnym wyposażeniu multimedialnym. Komfortowe fotele, bezprzewodowy dostęp do internetu, zasilanie dla każdego uczestnika tworzą idealne warunki do organizacji prestiżowych spotkań służbowych. Jest to idealna sala do zorganizowania m.in.:

  • szkoleń, prezentacji,
  • sympozjów,
  • zgromadzeń firmowych.
Sala Biznes
52 Układ podkowy
52x250V Gniazdka
105m2
max 52 os.
Sala Premium

Sala ze stylowym wnętrzem, dostępem do światła dziennego, profesjonalnym wyposażeniem i doskonałym oświetleniem z przeznaczeniem do organizacji mniejszych wydarzeń. Odpowiednia powierzchnia pozwala na różnorodne ustawienia stołów i krzeseł. Jest to idealna sala do zorganizowania:

  • pokazów,
  • szkoleń, wykładów,
  • spotkań biznesowych.
Sala Premium
113 Układ teatralny
86 Układ podkowy
103m2
max 113 os.
Sala Prestiż

Doskonałe warunki sali pozwalają na zorganizowanie uroczystych wydarzeń i aranżacji wnętrz według życzeń klienta. Sala posiada różne warianty oświetlenia, a jej dodatkowym atutem jest możliwość połączenia z Salą Premium w jedną przestronną powierzchnię. Jest to idealna sala do zorganizowania:

  • dużych konferencji,
  • warsztatów, kursów,
  • imprez i bankietów integracyjnych.
Sala Prestiż
215 Układ teatralny
87 Układ klasa
1 Układ podkowy
1 Układ bankietowy
1 Układ sali narad
188m2
max 215 os.

Skontaktuj się z nami

* pola wymagane

Bannery/RoyalparkMarketing-IMG_6307.jpg
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij