Rezerwuj
Rezerwuj online Przyjazd
27 lis 2020
Wyjazd
28 lis 2020
Rezerwuj

Nadmorski klimat

idealny na wypoczynek

Royal Park Hotel & Spa*** to luksusowy kompleks zlokalizowany na Wybrzeżu Słowińskim w jednej z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce. Unikatowe położenie Mielna na mierzei pomiędzy Morzem Bałtyckim a Jeziorem Jamno oraz wysokie stężenie jodu - naturalnego bogactwa tego regionu sprawia, że pobyt nad polskim morzem jest nie tylko atrakcyjny, ale także stanowi wyjątkowo korzystną formą kuracji o każdej porze roku.

morze.jpg
RoyalparkMarketing-fontanna1.jpg

Mielno

Doskonała lokalizacja hotelu (ok. 5 minut spacerem do centrum i głównego wejścia na plażę), daje możliwość wypoczynku w spokojnej atmosferze oraz aktywnego spędzenia czasu w Mielnie, które jako miasteczko turystyczne posiada bogate zaplecze rozrywkowo – rekreacyjne. Doskonała dostępność komunikacyjna pozwala na sprawny dojazd do Koszalina oraz innych miejscowości w okolicy.

Szerokie plaże, liczne tereny zielone oraz akweny wodne stanowią doskonałe miejsca na aktywny wypoczynek i uprawianie sportów wodnych. Mielno jest również miejscem koncertów, dyskotek oraz imprez tematycznych. Szczegóły dotyczące aktualnych wydarzeń i ciekawostek w Mielnie i okolicy znajdują się na naszym blogu.

Nasze pomysły

Na twój wyjątkowy pobyt
Zobacz wszystkie
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij