Rezerwuj
Rezerwuj online Przyjazd
28 lis 2020
Wyjazd
29 lis 2020
Rezerwuj

Lunch biznesowy

Dyskrecja i komfort rozmów

Royal Park Hotel & SPA jest idealnym miejscem do kameralnej rozmowy przy lunchu biznesowym, z dala od zgiełku centrum oraz nieprzyjemnego hałasu. Hotel wyróżnia się monitorowanym, bezpłatnym parkingiem na terenie hotelu oraz specjalnymi cenami lunchu dla klientów biznesowych. W ofercie znajdują się smaczne i lekkie dania, słodkie desery oraz zimne i gorące napoje. Klimatyczna restauracja stanowi doskonałe miejsce dla rozmów i negocjacji biznesowych w miłej atmosferze i profesjonalnej obsłudze.

Royalpark-lunch.jpg

Kolacje Biznesowe

Negocjacje przy wykwintnej kuchni

Kolacja biznesowa to idealna propozycja na spotkanie w mniej formalnym wymiarze, jednocześnie w ekskluzywnej i wieczorowej atmosferze. Luksusowe, bogate wnętrza doskonale komponują się z wyśmienitą kuchnią, która zachwyca bogactwem smaków i kompozycji. Klimatyzowane oraz wentylowane sale o zróżnicowanej wielkości gwarantują komfortowe warunki, a wzorowa organizacja i kompetentna obsługa daje uczestnikom spotkania poczucie klasy i prestiżu.

Royalpark-hotel-noc.jpg
Royalpark-uroczystosci.jpg

Bankiet

Luksusowe wnętrza i kulinarne uniesienia

Impreza firmowa jest ważnym wydarzeniem dla każdego przedsiębiorstwa. Wpływa ona na prestiż i renomę marki, pozwala wyróżnić ją wśród konkurencji i z dumą zaprezentować osiągnięcia osób zaangażowanych w jej budowę. Royal Park Hotel & SPA zapewnia aranżację imprezy firmowej, której towarzyszy profesjonalizm i gotowość do przekraczania standardów organizacyjnych. Zawsze dbamy o to, by odbywała się w wyjątkowej atmosferze i oprawie, a samo wydarzenie na długo pozostało w pamięci gości.

Oferta obejmuje:

  • profesjonalne, kompleksowe planowanie uroczystości wraz z propozycją menu,
  • fachową obsługę kelnerską na najwyższym poziomie,
  • pomoc w doborze odpowiedniej oprawy muzycznej,
  • pośrednictwo w organizacji oprawy artystycznej i rozrywkowej,
  • doradztwo i przygotowanie wystroju wnętrza odpowiedniego do charakteru uroczystości,
  • możliwość zorganizowania transportu dla uczestników imprezy.
"

Jedzenie to istna poezja

Obsługa bardzo profesjonalna, miła i uśmiechnięta. SPA równie dobre . Ja po prostu nie mam się czego doczepić ;) Serdecznie pozdrawiamy Pana/Panią który szykuje tak smaczne jedzenie i całą obsługę.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij